28 львівських десантників-фронтовиків поїхали у Польщу на реабілітацію

Головні Новини за 03 листопадаВіталій Кубліков, 3 листопада 2014, 13:12 549 0

У понеділок, 3 листопада, вранці перша група із 28 військовослужбовців львівської 80-ї аеромобільної бригади виїхала на реабілітацію до польського рекреаційного центру. Ветерани-десантники та волонтерський рух домовилися, що бійці будуть відновлюватися після важких травм безкоштовно. 

З нашими вояками працюватимуть польські медики. Ті, хто втратив кінцівки сподіваються на протезування.

«Це військовослужбовці усіх десантних частин. Відбору не було. Хто, де і як воював. Відбирали людей за травмами. Їдемо на реабілітацію на 25 днів. Це приватний рекреаційний центр», - розповів старший групи Петро Потєхін.

Упродовж усього терміну перебування травмовані бійці АТО будуть також під пильним наглядом психологів та психотерапевтів з приватного медичного центру. 

Його власник-поляк сам зголосився прийняти групу українських військових. Позаяк дехто з військовиків виїжджає за кордон вперше, то пакет документів готували у дуже стислі терміни - за 1-2 дні. Про це подбали польські дипломати. Доїзд зорганізував волонтерський рух.

«Волонтери збирали гроші і на дорогу, і на різні такі витрати, на кшталт, страховок, автобуси оплатили. Польська ж сторона тільки приймає і надає різні реабілітаційні послуги», - пояснила активіст "Волонтерської сотні" Тетяна Давидовська.

Організатори кажуть, щомісяця будуть відправляти новий десант воїнів і так до весни. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук