2% українців проведуть свої відпустки в анексованому Криму

СуспільствоОльга Карабан, 25 червня 201413221

Незважаючи на анексію Криму Росією, 2% українців все ж планують відпочити на півострові цього року.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Зазначається, що найбільша кількість тих, хто планує відпочити в Криму, сконцентрована у східному регіоні (7% мешканців). Водночас, у центральному та південному регіонах хочуть відпочивати 1% респондентів, у західному – 2% опитаних.

Кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати складає 17% (у 2013 їх було 21%). У свою чергу, спеціалісти пояснюють таку різницю відсутністю Криму у вибірці цього року.

Виявилося, що 62% українців взагалі не планують відпочивати. Втім, незважаючи на ситуацію в країні, ця кількість дещо зменшилася порівняно з 2013 роком (68%). 

З-поміж українців на першому місці за популярністю виявився відпочинок у Карпатах та у заміських будинках (по 7%). До родичів у село планують їхати 4% опитаних. Кількість тих, хто планує поїхати відпочивати за кордон складає 3%. Не визначилися з відпусткою 15% опитаних (вдвічі більше, ніж рік тому).

Довідка.

Опитування проводилось з 29 квітня до 11 травня 2014 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2,022 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України за виключенням Криму.

Як повідомляв ZAXID.NET, згідно з опитуванням, проводити літо в Криму планують лише 3% росіян.

Нагадаємо, голова «уряду» самопроголошеної Республіки Крим Сергій Аксьонов під час розмови з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим поскаржився, що Україна зриває курортний сезон у Криму. Він попросив Москву про сприяння в залученні до організації відпочинку в Криму «великих промислових підприємств Росії з великим штатом персоналу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук