Опитування показало, що проводити літо в Криму планують лише 3% росіян

СвітРоман Ганкевич, 6 червня 20140

Проводити літній відпочинок в Криму планують всього 3% громадян Росії. Про це свідчать результати опитування, проведеного російської недержавної дослідницької організації «Левада-центр».

Так, відповідаючи на питання «Де ви, ваші родичі збираєтеся відпочивати цього літа?», лише 3% респондентів обрали варіант  «В Криму». Менш популярними виявилися тільки варіанти «В інших місцях на території колишнього СРСР» (2%) і «В Прибалтиці» (1%). Більшість росіян, згідно з опитуванням, планують провести літо на дачі або присадибній ділянці (22%), або залишаться відпочивати вдома (21%).

Опитування проводилося 23-26 травня 2014 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що голова «уряду» самопроголошеної Республіки Крим Сергій Аксьонов під час розмови з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим поскаржився, що Україна зриває курортний сезон у Криму. Він попросив Москву про сприяння в залученні до організації відпочинку в Криму «великих промислових підприємств Росії з великим штатом персоналу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук