500 першокурсників Академії сухопутних військ склали присягу

24 серпня у академії День відкритих дверей

500 першокурсників Академії сухопутних військ склали присягу
фото ЛМР
Близько 500 першокурсників заприсягли бути вірними захисниками української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи й незалежності

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного долучається до святкування Дня Незалежності України. 24 серпня тут День відкритих дверей. У межах урочистих заходів, першокурсники академії склали військову присягу на вірність українському народові. Участь в урочистостях взяли представники міської та обласної рад, представники силових відомств, громадськості й духовенства, а також іноземні військовослужбовці. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Я розумію ці непрості відчуття, які сьогодні мають рідні, що приїхали з різних міст і сіл України. З одного боку – у вас велика гордість за рідних, які тут складатимуть присягу, з іншого боку – є велике хвилювання. Це нормально – батьки завжди хвилюються за дітей. Те, що ви обрали навчання у Львові, це правильно, бо Львів – одне з найкращих міст світу. Те, що ви обрали навчання в Академії сухопутних військ – подвійно правильно, бо це найкраща освітня установа у військовому плані в нашій країні», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Фото ЛМР

За інформацією академії, 24 серпня близько 500 першокурсників заприсягли бути вірними захисниками української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи й незалежності. Це юнаки і дівчата, які за результатами вступних випробувань були зараховані на навчання до Національної академії сухопутних військ. Загалом, цьогоріч до академії вступили близько 650 юнаків і дівчат. Серед них — майже півсотні учасників АТО та ООС.

Навчатимуться першокурсники на 3 факультетах й інституті МПЗ за 10 спеціальностями. Зокрема, із них готуватимуть офіцерів для механізованих і танкових військ, командирів артилерійських і ракетних підрозділів, фахівців артилерійської розвідки, офіцерів-вихователів, культурологів, військових диригентів, офіцерів тактичної ланки для інженерних військ Збройних Сил та інших військових формувань України.

Однією з головних особливостей цьогорічного набору є те, що вперше фактично на всі спеціальності академія прийняла дівчат, які нарівні з хлопцями опановуватимуть командирський фах. Всього — 101 дівчина-першокурсниця. Військову присягу складають 83 дівчини. До слова, цьогорічні першокурсники представляють всі без винятку регіони України.

Також, у рамках Дня відкритих дверей, в академії відбувається демонстрація зразків бронетанкової та стрілецької зброї, огляд навчально-матеріальної бази, звучать музичні композиції у виконанні військового оркестру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук