60% безробітних на Львівщині мають вищу освіту

ЕкономікаАндрій Дрозда, 19 квітня 20188760

Станом на початок квітня 2018 року 14,9 тис. мешканців Львівщини зареєструвалися в обласному центрі зайнятості. Водночас незаповненими в області залишаються 6905 робочих місць. Таким чином на одне вільне робоче місце претендує двоє осіб.

У Державній службі зайнятості відзначають, що кількість офіційно зареєстрованих безробітних за рік знизилася на 10% із 407 тис. до 367 тис. осіб. Найбільше людей шукають роботу в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській і Вінницькій областях. У всіх цих регіонах зареєстрували більше 21 тис. безробітних.

Показники безробіття серед мешканців Львівщини нижчі за середні в Україні

Більшість заявок на пошук роботи надійшло від жінок – 58,4%. Близько 40% заявок зареєстровано від молоді до 35 років. Середній розмір заробітної плати в банку вакансій становив 5,3 тис. грн.

В обласному центрі зайнятості повідомили про дисбаланс на ринку праці, пов'язаний з тим, що 59,8% безробітних мають вищу освіту. Водночас у банку вакансій 76,3% пропозицій стосуються представників робітничих професій.

Близько 700 мешканців Львівщини погодилися здобути нову професію на ринку праці у центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. У цій установі можна здобути фах електрогазозварника, монтера кабельного виробництва, касира торговельного залу, оператора котельні, водія тролейбуса або трамвая, візажиста, перукаря тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук