77-річний Борис Зіменковський переміг на виборах ректора Львівського медуніверситету

Діючий ректор переміг у першому турі

СуспільствоАК, 26 вересня 2017643129
77-річний Борис Зіменковський очолює Львівський медуніверситет з 1998 року

Діючий ректор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького професор Борис Зіменковський 26 вересня переміг на виборах ректора, значно випередивши за кількістю набраних голосів трьох конкурентів.

Як повідомляє ВЗ, у 2017 році вибори ректора проходили за новими правилами, оскільки право голосу отримали усі представники науково-педагогічного складу університету, а також частина студентів. Загалом ректора обирали 1560 виборців, з яких 15% - представники студентів.

За даними Твого міста, за діючого ректора проголосували 816 представників університету, за його основного конкурента – декана медичного факультету №2 Юрія Кривка – 534 голоси.

Загалом голосування тривало з 9:00 до 15:00, проголосували 1427 осіб.

«Борис Семенович [Зіменковський] набрав більше половини голосів, відповідно, він має право обійняти посаду ректора без голосування в другому турі. Вибори пройшли у спокійній обстановці, і особливо приємно відзначити останній день, коли працювала лічильна комісія, все було дуже гарно, чисто, професійно зроблено», – розповів Твоєму місту суперник діючого ректора Юрій Кривко.

77-річний Борис Зіменковський очолює Львівський медуніверситет з 1998 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук