7 перших днів

БлогиОлександр Ганущин , 28 листопада 2015 611 1
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

Після блогу про перший день роботи на посаді Голови Львівської обласної ради, отримав чимало побажань - продовжуйте, мовляв. То ж тепер викладаю спостереження за пророблений тиждень.

П'ять своїх апаратних нарад із заступниками та керівниками підрозділів апарату, одна в ЛОДА і участь в роботі колегії ОДА. Наради щодо волонтерської поїздки на Схід, та поточних питань управління майном. Робоча поїздка до Бродів, (відвідини ДБСТ, котрі планував ще до виборів, нарада по будівництву майданчика зі штучним покриттям та робочі зустрічі з керівниками обласних закладів, обговорення заходів до Дня Святого Миколая). Окрім того, участь у представленні результатів місцевих виборів на сесії Львівської міськради. Робоча нарада з представлення голів постійних комісій начальникам департаментів ОДА, та, власне самими головами комісій.  Робота над проектом структури апарату, розподіл заступників за комісіями і районами, відбір та співбесіди з радниками закріплених за комісіями. Зустрічі з чотирма головами райрад, та 12 депутатами облради. Дві робочі наради щодо міжнародної технічної допомоги з керівником асоціації " Єврорегіон Карпати". Участь у нараді з керівником фонду "Відродження", Офісу реформ щодо децентралізації, відкритті антитерористичного центру при СБУ. Нарада по впровадженню електронного документообігу та тривалі консультації за її результатами з айтішниками. Участь у заходах до річниці Революції Гідності.

Три ефіри на телебаченню, один коментар для новини і одне інтерв'ю сайту.

Дві поїздки до Києва (не бюджетним коштом, на вихідні). Перша – на навчання новообраних депутатів, друга – на 10-ту річницю Української школи політичних студій.

З останнього заходу найбільш цінне щодо напрямку міжнародної технічної допомоги – підтверджені домовленості з фондом "Відродження" про допомогу з ПКД на об'єкти, котрі підтримуватимуть донори, знайомство з представниками Фонду "Східна Європа", ПроООН та наміри про співпрацю. А ще – запевнення представників Автомайдану допомогти з контактами в Міноборони щодо будівництва житла військовим.

Ну і допомога волонтерам, в тому числі з виїздом на Схід до Героїв. У поїздці, власне, перебуваю (станом на 17.14 28.11.2015). 

Підсумок: найбільше просуваємося в напрямку МТД, у інших – ще треба наздоганяти. Тішуся, що завдяки зусиллям моїм і заступників цього тижня запрацювала фахова структура ради – постійні комісії, відтак на 8 грудня, II пленарне першої сесії, гадаю, проектів рішень буде винесено більше.

Десь так.  Дякую усім хто допомагав. Сам знаю, що небагато проте йдемо вперед.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук