80% нелегальних мігрантів у Чехії є українцями

У Чехії зростає кількість нелегальних мігрантів з-поза меж Євросоюзу. Найчисельнішою групою нелегалів є українці, які становлять 80%, інформує Radio Praha.

Згідно з повідомленням Міністерства праці Чехії, у 2018 році кількість нелегальних мігрантів у країні становила 3800 осіб.

«Не дивлячись на те, що в країні вже третій рік працює програма «Режим Україна», 80% нелегальних працівників були родом з цієї східноєвропейської держави. Як заявляють представники Економічної палати, проблема полягає в низькій гнучкості офіційної системи працевлаштування українців», - сказано в повідомленні.

У чеському міністерстві пояснюють, що роботодавці йдуть на ризик і не працевлаштовують своїх працівників, оскільки намагаються вкластись у терміни виконання контрактів та замовлень. За виявлення фактів нелегального працевлаштування роботодавцям загрожують чималі штрафи.

У 2018 році працівники міністерства оштрафували 500 фірм на суму, що перевищує 150 мільйонів крон. Порушення були зафіксовані під час перевірки 7200 підприємств.

Як інформував ZAXID.NET, уряд Чехії подвоїв річні квоти з прийому трудових мігрантів з України. Відтепер працювати у цій країні матимуть змогу ще 40 тис. українців

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук