92% книжкового ринку в Україні – книжки, завезені з Росії, – директор «Фоліо»

Культура2 червня 20113

Книжковий ринок України пересичений літературою з Росії, в той час як українське книговидання переживає кризу. 92% вільного книжкового ринку в Україні, якщо не рахувати навчальну літературу, – книжки, завезені з Росії.

Про це заявив в Москві на прес-конференції генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, - повідомляють РІА “Новости”.

 За його словами, нині українського книговидання – як російською, так і українською мовою – практично немає. Виняток - навчальна література, яка переважно виходить українською.

«Протягом 20 років різні уряди однаково не сприяли розвитку книговидання в нашій країні – як російською, так і українською», – заявив видавець.

Він також розповів, що на читацький вибір в Україні впливають якість і ціна книг, а не мова, якою її видано. Ця тенденція зумовлена великою пропозицією книг з Росії. «Ми маємо фактичну двомовність і двочитання. Якщо на прилавку лежать книги російською і українською мовами, то найчастіше читач обере ту, яка якісніша й дешевша, – йому буде все одно, якою мовою вона написана», – цитує агентство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук