Аби вижити, піврічному Михайлику на лікування потрібно 127 тис. євро

Головні новини за 30 грудняІрина Панчишин, 30 грудня 2014, 18:57 2210 0

Маленькому Михайлику лише пів року. Не так давно у нього діагностували вроджену ваду печінки. Хлопчик вже переніс одну операцію, але зараз йому терміново потрібна пересадка печінки.  Таким маленьким дітям в Україні її не роблять. У батьків менше місяця, щоб зібрати 127 тисяч євро на операцію в Бельгії.

Михайлик народився із жовтяницею, яка довго не минала, а районні лікарі заспокоювали батьків, мовляв, це нормально.

«Після народження так як всі діти він був жовтуватий. Ми думали, що то пройде потім ми звернулися в нашу районну лікарню. Сказали, що то проста жовтуха, прокапали, але він не мінявся», – розповідає батько хлопчика Микола Кузьмин.

У Львові батькам поставили страшний діагноз – біліарна атрезія, іншими словами вроджений цироз печінки. Аби уникнути трансплантації у дитячій клінічній лікарні Михайлику ще у вересні зробили паліативна операцію. Але це дитині допомагає тимчасово.

«В даної дитини якраз ця історія коли  вона потрапила з вродженою вадою печінки з атризією жовчних шляхів вже у віці коли паліативна операція є менш ефективна ніж могла би бути», – каже завідувач відділення вроджених вад розвитку дитячої клінічної лікарні Галина Курило.

Аби врятувати дитину – потрібна пересадка печінки. Таку операцію погодились зробили у Бельгії. Але сума, яку потрібно заплатити для родини з Турки просто захмарна – 127 тисяч євро.

Донором буде матір хлопчика   До 20-го січня сім’я має зібрати гроші, аби за них взялися у Бельгії.

На зарплату комірника батькові, у якого ще двоє дітей – більш як три мільйони гривень – потрібно збирати сімдесят років. Тому родина просить допомогти врятувати їхнього сина. Який сам добре тримається і бореться за своє життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук