Абсолютна більшість українців задоволені діяльністю Зеленського, – «Рейтинг»

Соціологічна група «Рейтинг» дослідила динаміку суспільних настроїв українців

Більшість українців задоволені напрямком у якому рухається Україна, а також роботою президента і Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведені 6-10 вересня, 2019 року.

Моніторинг суспільних настроїв українців показав, що 71% опитаних задоволені діяльністю президента України Володимира Зеленського, 11% – протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до нього. Окремо зазначається, що у порівнянні з липнем рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже у півтори рази.

Тоді як роботою новообраної Верховної Ради задоволені 39% респондентів, незадоволені – 16%. Не змогли оцінити – 45%. Водночас, 29% позитивно оцінюють роботу очільника уряду Олексія Гончарука, з іншого боку 11% – негативно. Дві третини ще не змогли дати оцінок новому Прем’єр-міністру.

Результати соцопитування про задоволеність роботою політиків / Інфографіка Соціологічної групи «Рейтинг»

Абсолютна більшість опитаних (понад 90%) підтримують ініціативи стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата за кнопкодавство та прогули, зменшення кiлькостi народних депутатiв з 450 до 300 та зняття депутатської недоторканностi.

Загалом же 55% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 18% – у неправильному, 26% – не визначилися з цього питання. При чому більш оптимістичною залишається молодь та виборці «Слуги народу», а найбільше песимізму спостерігається серед найстарших та симпатиків партій «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа – За життя».

Група «Рейтинг» провела це опитування 6-10 вересня 2019 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Похибка вибірки – 2,0%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук