Адміністрація президента розглядає петицію за відставку Зеленського як жарт

Петиція за відставку Зеленського за 2 дні зібрала понад 42 тисячі підписів

Голова Адміністрації президента України Андрій Богдан прокоментував петицію за відставку Володимира Зеленського з посади президента

Голова Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що в Адміністрації президента петицію за відставку Зеленського з посади президента України розглядають як жарт.

«Ми розцінюємо петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт», – сказав Андрій Богдан в ефірі ток-шоу «Право на владу» в ефірі телеканалу «1+1» увечері в четвер, 23 травня, повідомило «Громадське радіо».

За його словами, законом передбачені випадки, коли припиняються повноваження президента.

«Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента. Петиція свідчить про те, що є частина населення, яка не згодна з діями нового президента. Ми будемо працювати, щоб таких людей стало менше, шляхом переконання, щоб вони стали нашими однодумцями», – наголосив голова Адміністрації президента.

На сайті президента України 22 травня з’явилася електронна петиція «За відставку президента України Володимира Зеленського».

Станом на ранок 24 травня петиція зібрала понад 42 тисячі підписів із потрібних для розгляду 25 тисяч, причому понад 25 тис. підписів вона набрала в перший день після появи на сайті.

«Голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», – сказано в тексті петиції.

Володимир Зеленський вступив на посаду президента 20 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук