Петиція за відставку Володимира Зеленського зібрала 25 тис. голосів

Президент має розглянути її найближчим часом

Володимир Зеленський склав присягу президента 20 травня

Електронна петиція за відставку Президента Володимира Зеленського за неповні дві доби набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її розгляду головою держави.

Петиція була зареєстрована 22 травня, її автором є громадянин України Максим Безрук.

Нагадаємо, про підтримку або не підтримку електронної петиції публічно має оголосити сам президент на своєму офіційному сайті. Термін – не пізніше від 10 робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Якщо голова держави визнає доцільними викладені у такому зверненні пропозиції, тоді він має право ухвалити відповідне рішення, якщо воно належить до його компетенції. Також президент має право відмовити у виконанні прохання тих, хто проголосував за петицію.

До слова, згідно з Конституцією України, повноваження голови держави припиняються достроково у разі його відставки, неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я, усунення з поста в порядку імпічменту або смерті. Відставка президента набуває чинності від моменту проголошення ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України.

На сайті голови держави також є ще одна петиція про відставку Володимира Зеленського — у разі невиконання ним обіцянок протягом шести місяців від початку президентства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук