На сайті Президента зареєстрували петицію за відставку Володимира Зеленського

На переконання автора петиції, новий президент розчаровує виборців

Володимир Зеленський склав присягу президента 20 травня

На сайті Президента України зареєстрували електронну петицію за відставку Володимира Зеленського, яка наразі набрала понад шість тисяч голосів.

Згідно з інформацією розділу «Електронні петиції», її автором є Безрук Максим Миколайович, а сама відозва зареєстрована 22 травня. Станом на 11 годину 23 травня вона набрала понад 8,5 тис. голосів з необхідних для її розгляду президентом 25 тисяч.

За словами автора петиції, перші кроки голови держави нібито «розчаровують виборців» та «розбивають тимчасову ситуативну народну консолідацію», завдяки якій Володимир Зеленський отримав 73% голосів виборців.

«Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху… Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України», – йдеться у петиції.

До слова, згідно з Конституцією України, повноваження голови держави припиняються достроково у разі його відставки, неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я, усунення з поста в порядку імпічменту або смерті. Відставка президента набуває чинності від моменту проголошення ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України.

P.S. Згодом на сайті президента опублікували ще одну петицію. Її автор Вадим Михальський вимагає відставки Зеленського у разі невиконання ним обіцянок протягом шести місяців від початку його президентства. Петиція за добу зібрала 3,3 тисячі підписів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук