Аеропорт у Рівному вирішили передати в управління приватній компанії

Державне летовище нині перебуває у скрутному становищі через борги

Аеропорт наразі обслуговує один рейс на тиждень

Рівненська обласна рада ухвалила рішення передати міжнародний аеропорт «Рівне» у концесію, тобто в управління приватному інвестору. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Зазначається, що депутати облради вирішили створити спеціальну комісію, яка буде визначати умови конкурсу на управління аеропортом.

«Передача в концесію — це чи не єдиний шлях виходу з економічного стану, який склався на сьогодні. Перше засідання комісії ймовірно відбудеться наприкінці червня, або ж у липні», — повідомив голова новоутвореної комісії Сергій Свисталюк.

Наразі аеропорт Рівного не має коштів для того, аби розраховуватися зі своїми боргами. З обласного бюджету ці кошти також виділити не можуть.

Як інформує «UA:Рівне», директор летовища Ігор Насинюк рішення про передачу підприємства в концесію назвав позитивним. За його словами, нині аеропорт має борги на суму майже 15 млн грн. Також через відсутність фінансування з обласного бюджету та досі не зданої в експлуатацію стернової доріжки, яка б дозволила приймати літаки Boeing, підприємство залишається збитковим.

«Підприємство збиткове. Бо ми витягуємо все одним рейсом. Один рейс в Єгипет. Підзаправляємо щось, є приватні літаки. Робимо митне оформлення для вильотів закордон. Все робимо. Але цього мало. Є ще комунальні послуги, є зарплата», — повідомив Ігор Насинюк

Наразі конкретних пропозицій від охочих інвестувати в аеропорт не надходило.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук