Львівський аеропорт відновлює прийом рейсів через старий термінал

Старий термінал почне приймати рейс Київ-Львів авіакомпанії «Мотор Січ» з 24 червня

Старий термінал аеропорту буде приймати внутрішні та чартерні рейси

З понеділка, 24 червня, рейси авіакомпанії «Мотор Січ» Київ — Львів будуть приймати у старому терміналі аеропорту «Львів». У подальшому аеропорт планує виконувати зі старого терміналу більшість внутрішніх та чартерних рейсів.

Як повідомили у прес-службі аеропорту, рішення відновити роботу старого терміналу у аеропорту прийняли через завантаженість нового терміналу «А» міжнародними рейсами у літній період.

«Зараз у терміналі «А» є лише дві стрічки для видачі багажу: по одній для міжнародних та внутрішніх рейсів. Таким чином, перемістивши частину пасажиропотоку у старий термінал, вдасться використати обидві з них для обслуговування міжнародного сполучення», – повідомили у прес-службі аеропорту.

Надалі аеропорт планує перенаправити у старий термінал більшість внутрішніх рейсів, а також частину чартерних. Для цього старий термінал переобладнують.

«Ми давно планували використовувати старий термінал за призначенням. І зараз він нам чудово став у пригоді для полегшення роботи у період пікових навантажень, обслуговування чартерних (розпочнемо через 2-3 тижні) та спеціальних рейсів, які виконуються малою бізнес-авіацією», – розповіла директорка аеропорту «Львів» Тетяна Романовська.

У прес-службі зазначають, що вхід з перону до старого терміналу буде здійснюватися через двері суміжні з VIP-залом у лівому крилі будівлі старого терміналу. Пасажири зможуть зорієнтуватись за допомогою вказівників.

Додамо, що авіакомпанія «Мотор Січ» здійснює польоти за рейсом Київ — Львів щоденно з понеділка по суботу. Зазначимо, що рейси Львів — Київ цієї авіакомпанії поки що будуть надалі виконуватись з нового терміналу.

Нагадаємо, старий термінал аеропорту «Львів» перестав приймати внутрішні рейси у 2012 році, коли відкрили новий термінал «А». Старий термінал продовжив приймати лише VIP-рейси. Саме сюди прилітає літак президента України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук