Ахметов надасть Донбасу 10 тис. тонн гуманітарної допомоги

Бізнесмен Рінат Ахметов запускає свою лінію гуманітарної допомоги в Донецьку та Луганську області.

Про це повідомила координатор гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ахметова Римма Філь на брифінгу у четвер, 14 серпня, передає Інтерфакс-Україна.


«Рінат Ахметов доручив штабу доставити 10 тисяч тонн гуманітарної допомоги, зробити так, щоб кожен, хто опинився в біді, її отримав. Перший рейс відправиться вже наступного тижня. Звичайно, під час організації доставки ми будемо співпрацювати з місцевою владою, громадськими, міжнародними організаціями – всіма, хто може надати сприяння в доставці допомоги нужденним людям», – розповіла вона.

У ці області буде доставлено не менше 6 тис. Тонн продуктів харчування, засобів особистої гігієни, дитячого харчування, ліків.

«Гуманітарний рейс буде доставлятися з довколишніх областей траншами на спеціально обладнані перевалочні бази в Донецькій області, звідки дрібнішими партіями передаватиметься в міста і райони області, які особливо гостро потребують допомоги. Вантаж буде доставлятися колонами по 100 вантажівок, здатних перевезти до 2 тисяч тонн допомоги за одну поїздку», – сказала Філь.

Перший ешелон рейсу відправиться 21-22 серпня. Буде відправлено 2 тис. т допомоги для 200 тис. Осіб, яка буде роздана до кінця місяця.

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при фонді Ахметова працює за чотирма напрямками: евакуація людей із зони військових дій, розміщення переселенців і надання гуманітарної та адресної допомоги.

Станом на сьогодні, штабом, фондом і бізнесами Групи СКМ евакуйовано із зони військових дій понад 15 тис. Осіб, в тому числі, понад 7 тис. Дітей. У місцях компактного проживання розміщено 5,7 тис. Осіб, у тому числі 1150 осіб на базах Групи СКМ і 4 тис. 550 осіб на зовнішніх базах.

Гуманітарну допомогу безпосередньо в зоні військових дій вже отримали близько 30 тис. Осіб.

Як інформував ZAXID.NET, вчора в уряді повідомили, що сьогодні з Києва, Харкова та Дніпропетровська на Луганщину має відправитися продовольчий вантаж.

Варто також зазначити, що свою гуманітарну «допомогу» на Луганщину відправляє і Росія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук