Росія «годуватиме» жителів Луганщини сіллю і водою

Серед вантажу, який їде у складі путінського «гуманітарного конвою» у Луганську область України, є 30 тонн солі і 700 тонн води.

Про це повідомив заступник голови Адміністрації президента України Валерій Чалий з посиланням на дані Червоного Хреста.

Коментуючи ситуацію навколо вантажу, який рухається з Росії, він наголосив, що ця допомога зможе надійти лише під егідою Червоного Хреста та за умови дотримання всіх норм щодо її оформлення. Наразі Червоний Хрест отримав лише загальну інформацію щодо складу цієї допомоги.

«Довго тягнули зі специфікацією. Червоний Хрест отримав тільки загальну інформацію. Серед вантажу названо 700 тонн води, 30 тонн солі – багато речей, які є в Україні», – сказав заступник голови АП.

Чалий наголосив, що Україна не допустить проникнення на свою територію будь-якого супроводу вантажу та повторення «спроб введення так званих миротворців, які супроводжують так званий конвой».

Він також повідомив, що сьогодні вночі було попереджено ще одну спробу прориву «миротворців» через кордон у Харківській області. Президент оперативно зібрав нараду щодо цього питання, провів переговори на міжнародному рівні, тож «ситуацію вдалось втримати під контролем», передає слова посадовця прес-служба президента.

Чалий нагадав, що Україна регулярно надає гуманітарну допомогу Донбасу. Президент виступив з ініціативою про формування міжнародної гуманітарної допомоги для Луганська. Росія зі своєї сторони висловила бажання щодо надання допомоги, додав він.

«Є й інші країни, які беруть участь у цій міжнародній гуманітарній місії. Готуються зараз вантажі, які з Києва, Харкова, Дніпропетровська будуть відвантажуватись колонами саме для мешканців Луганська. Основна частина – це українська допомога», – сказав заступник голови АП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук