Активісти виявили у Гройсмана незадекларовані ₴80 тис.

В четвер, 25 травня, Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) провело засідання щодо перевірок декларацій прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністрів його уряду, однак агентство розглянуло лише декларацію Гройсмана і не прийняло з цього питання жодного рішення.

Як повідомила голова «Громадського люстраційного комітету» Олександра Дрік, на розгляд НАЗК департаментом, який координує член НАЗК Руслан Радецький, виносилися результати перших перевірок декларацій – прем’єр-міністра і 19 міністрів. Ці результати відповідно до існуючого порядку повної перевірки мають бути затверджені рішенням НАЗК.

«НАЗК почало розглядати результати перевірки декларації Гройсмана і більше нікуди не дійшло. Тобто ніякого рішення за результатами перевірки його декларації не було прийнято. По інших міністрах так само не було нічого розглянуто. З тих проектів рішень, які доступні нам, стає зрозуміло, що фактично в кожній декларації були знайдені порушення. Але перевірка проведена настільки неякісно, що ці порушення мінімальні. І вони не матимуть наслідків навіть у вигляді адміністративної відповідальності», – сказала Дрік в ефірі «Громадського радіо» в п’ятницю, 26 травня.

За її словами, у перевірці декларації прем’єр-міністра мова йде про те, що він не задекларував 80 тисяч гривень, які були його «депутатськими» грошима. «Але відповідно до того проекту рішення, яке було підготовлено департаментом Руслана Радецького, це не тягне за собою навіть адміністративної відповідальності. Йому просто радять внести зміни», – додає вона.

Нагадаємо, до 14 квітня 2016 року Гройсман був головою Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук