Алгоритми Facebook навчилися відкривати очі на невдалих фото

СуспільствоАндрій Стець, 20 червня 20182580
Алгоритми Facebook навчилися відкривати очі на невдалих фото
фото Mashable
Приклад роботи нового алгоритму

Пара інженерів Facebook придумала інструмент штучного інтелекту, який відкриває закриті очі людей на фотографіях. Це перша технологія такого роду, яка фіксує неконтрольоване миготіння, пише NV.ua з посиланням на профільний ресурс Mashable.

Як повідомляється, ідея все ще перебуває на стадії дослідження. 10-сторінковий документ порівнює новий метод з іншими, більш звичними, варіантами ретушування фотографій, такими як видалення плям і корекція ефекту червоних очей.

Розробники натренували нейромережу не тільки розпізнавати закриті очі на фотографіях, але і замінювати їх придатними відкритими очима, а потім ретушувати результат. При використанні нейромережі очі не виглядають вирізаними з іншого зображення, без очевидних зшивок і розбіжності кольорів.

Щоб натренувати штучний інтелект, було потрібно 2 млн 2d-зображень. Серед них було близько 200 тис. окремих людей, у яких було принаймні по одній фотографії з відкритими очима. Також використовували фотографії знаменитостей.

В процесі навчання система навчилася розпізнавати характеристики очей, такі як колір і форму, а також враховувати різні чинники, наприклад, позу людини і освітлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук