АМКУ оштрафував «Київенерго» на ₴18 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 9 лютого 20174401
АМКУ оштрафував «Київенерго» на ₴18 млн

Антимонопольний комітет України оштрафував компанію «Київенерго» на 17,959 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку передачі (розподілу) електричної енергії власними місцевими локальними електромережами. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як повідомили у відомстві, колегія комітету встановила, що «Київенерго» створювало перешкоди для доступу постачальникам за нерегульованим тарифом (ПНТ), зокрема компаніям «ЕК Енолл» і «Карбон», на ринок постачання електричної енергії.

««Київенерго» обмежувало ПНТ у виборі ними потенційних споживачів і позбавило їх можливості здійснювати господарську діяльність у Києві, зокрема шляхом висування необґрунтованих вимог до проекту договору на розподіл електроенергії. За вказане порушення на «Київенерго» накладено штраф 17 млн 958,891 тис. грн.», – йдеться в повідомленні.

В АМКУ нагадали, що у 2017 році комітет проведе планові перевірки електропередавальних організацій на предмет дотримання ними законодавства про захист економічної конкуренції в частині доступу незалежних постачальників на ринок постачання електроенергії за нерегульованим тарифом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук