АМКУ перевірить продаж квитків на фінал «Євробачення-2017»

КультураАндрій Стець, 3 вересня 20171960
АМКУ перевірить продаж квитків на фінал «Євробачення-2017»
фото EPA
АМКУ розслідує справу про порушення антимонопольного законодавства фірмою, яка продавала квитки на пісенний конкурс

Антимонопольний комітет порушив справу з приводу порушень під час продажу квитків на фінал конкурсу «Євробачення» в Києві. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська.

За її словами, Антимонопольний комітет розслідує справу про порушення антимонопольного законодавства фірмою, яка продавала квитки на пісенний конкурс.

«Традиційно «Євробачення» закінчується – розпочинається аналіз. За заявою розпочали розслідування щодо порушення, на думку заявника, норм антимонопольного законодавства під час продажу квитків на пісенний конкурс «Євробачення 2017», на гранд-фінал шляхом додавання в номінальну вартість квитка додаткових коштів (сервісний збір, додаткові послуги)», – написала вона.

Загребельська зазначила, що АМКУ побачив ознаки порушення конкуренції, тому вирішив щодо цього приводу порушити справу.

Як повідомлялося, у червні 2017 року Женевське управління примусового стягнення заборгованості заморозило і ініціювало процедуру арешту €15 млн, наданих Україною Європейській мовній спілці у вигляді гарантії належного проведення Євробачення. У ЗМІ пов'язували блокування коштів з тим, що раніше Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляції Національної громадської телекомпанії України (НГТУ), як правонаступниці Національної телекомпанії України (НТКУ), за позовом компанії Euronews про стягнення з неї €10,59 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук