Анастасія Волочкова вже не вважає Крим Україною

КультураДарина Цвях, 19 листопада 201429380
Анастасія Волочкова вже не вважає Крим Україною
фото starandstar.ru

Російська балерина Анастасія Волочкова заявила, що завжди вважала Крим російським.

"Я живу в Росії, я – патріот своєї країни. І роблю благодійні проекти для дітей саме в Росії. Я, звичайно ж, з повагою ставлюся до всіх рішень, які приймає наш уряд і наш президент. Було б нерозумно, якщо було б інакше, оскільки ми з вами обирали уряд і президента. Тому ми повинні довіряти прийнятим ними рішень. І можу сказати, що ніяких заяв проти возз'єднання Криму і Росії я не робила", – цитує балерину TVi із посиланням на "Радио "Комсомольская правда".

Волочкова запевняє, що заяву українським журналістам вона зробила тоді, коли "ще не розібралася в ситуації".

Нагадаємо, що у квітні Волочкова у програмі "Світське життя", розповіла, чому перестала поважати своїх російських колег: "Мене так обурили висловлювання тієї ж Валерії, Йосипа Пригожина, які почали цей розбрат”.

Тоді ж Анастасія Волочкова розповіла, що вона не рекламуватиме відпочинок у Криму: "Для мене Крим все одно - частина України. Я ніяково себе почуваю за Росію, тому я б не стала брати участь у цих програмах".

Тепер Волочкова запевняє, що хоч вона й сказала фразу "Крим – це Україна", але мала на увазі зовсім інше.

"Вони видали в ефір тільки одне речення, мовляв, Крим – це Україна і все. А я хотіла договорити, пояснити свою позицію. Адже, згідно з історією, Крим завжди був частиною Росії. І зараз, слава Богу, все повернулося", – заявила Анастасія.

"Я бачу і знаю, що зараз кримчанам у складі Росії набагато краще і спокійніше, ніж у складі України. Росія ж завжди була країною з відкритим серцем і розпростертими обіймами. Всіх приймає! До речі, не всі країни на нашу доброту відповідають вдячністю, а ми завжди всіх прощаємо", – додала балерина. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук