Андрій Садовий побажав українцям у Новому році миру, добра і мудрості

Андрій Садовий побажав українцям у Новому році миру, добра і мудрості

Міський голова Львова Андрій Садовий привітав українців з Новим роком і побажав усім миру, добра, злагоди, Божої допомоги і мудрості робити правильні вчинки, адже, за його словами, у році, що минає, українці позбулись багатьох ілюзій і зрозуміли, що житимуть лише в тій країні, яку самі збудують. Також мер побажав, аби всі наші захисники повертались у новому році до своїх родин живими і здоровими.

«Ми переживаємо унікальні часи для свого народу і своєї країни. Це часи потрясінь і змін, великих загроз і нових шансів. Цього року ми відзначали 25-ту річницю з дня народження нашої країни, і багато говорили про те, якими ми підійшли до цієї дати. Дехто шкодує за втраченими можливостями, говорить, що ми заслуговуємо на кращу країну і більш достойне життя. Дехто звертає увагу, що ми таки зберегли незалежність протягом цих 25 років, і це вже велике досягнення», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак міський голова наголосив, що в рік, який минає, українці позбулись дуже багатьох ілюзій, які заважали правильно бачити світ і приймати правильні рішення. За цей рік українці сильно подорослішали і відчули, за словами мера, що крім нас самих успішна, процвітаюча Україна нікому не потрібна.

«Українці почали усвідомлювати, що будуть жити в такій країні, яку самі збудують, будуть користуватись тими правами і благами, які самі зможуть вибороти. Нема в цьому світі нікого, хто буде робити за нас нашу роботу. Лише така країна, яка потрібна, насамперед, своєму народу, зможе згодом стати достойним партнером для світу», – наголосив Андрій Садовий.

«Більшість з нас зустрічатимуть Новий рік в мирних містах і селах. Я хочу, аби ми в ці дні згадали всіх тих, хто ціною власного життя та здоров’я захистив наш мир і продовжує це робити і надалі. Нехай в новому році всі наші захисники зможуть повернутися до своїх родин живими і здоровими. Я бажаю нам всім злагоди в нашому українському домі. Нехай Господь Бог дасть нам мудрість робити правильні вчинки, правильно виховувати дітей, дбати про тих, хто потребує нашої допомоги і спільно будувати успіх своєї країни. Миру нам і добра! З Новим роком!» – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук