Андрій Садовий закликав львів’ян повідомляти про неякісні ремонтні роботи в місті

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав мешканців активно користуватись бюджетними онлайн-картами на сайті Львівської міськради, на яких можна віднайти, що саме цьогоріч ремонтуватимуть на тій чи іншій вулиці або ж у мікрорайоні за міські кошти. Окрім того, закликав повідомляти про недоліки ремонтних робіт.

«Я сьогодні хочу представити вам ще один інструмент, завдяки якому зможете контролювати роботи, які ведуться в місті. Відтепер дуже просто можна побачити, які саме ремонтні роботи були проведені на вашій вулиці чи мікрорайоні, ведуться чи будуть зроблені цього року. На сайті Львівської міської ради ми опублікували дві бюджетні карти, які відображають фактичні видатки бюджету розвитку 2015 року та планові – 2016-го. По кожному об’єкту», – зазначив Андрій Садовий.

На цих картах можна подивитися, скільки грошей витратили на ремонт того чи іншого двору, вулиці, чи будуть такі роботи в найближчому часі і скільки на це заплановано грошей з бюджету.

«Я дуже прошу вас активно користуватись цим сервісом, інформувати про якість робіт та сигналізувати про ті чи інші помилки або недоліки, якщо такі є», – додав міський голова.

За його словами, це лише частина загального проекту «Open Budget». Цього року також планують розробити візуалізацію дохідної та видаткової частин бюджетів всіх великих комунальних підприємств Львова.

«Карти з ремонтами можна знайти на сайті Львівської міської ради у вкладці «Місто», «Бюджет». Користуйтесь, інформуйте про недоліки, будьте активними і свідомими громадянами», – закликав Андрій Садовий.

Нагадаємо, проект «Open Budget» спільно реалізують управління ІТ Львівської міськради і Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», за підтримки Європейської комісії в Україні, Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та ПРООН в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук