Apple планує знімати відбитки пальців викрадачів iPhone і відправляти їх поліції

СуспільствоАндрій Стець, 30 серпня 20163711
В зборі відомостей братимуть участь система ідентифікації Touch ID і камера

Американська корпорація Apple Inc. подала патентну заявку на винахід системи для збору біометричних даних про злочинців, які вчинили крадіжку її продукції. Про це йдеться у повідомленні на сайті Відомства з патентів і товарних знаків США.

Заявка під назвою «Захоплення біометричних даних для ідентифікації неавторизованого користувача» була подана 29 серпня. Патент включає в себе впровадження в мобільні пристрої Apple біометричних технологій, які дозволяють розпізнати зловмисника за відбитками пальців та іншим параметрам, інформує Naked-science.

Зокрема, в зборі відомостей братимуть участь система ідентифікації Touch ID і камера.

Отримані дані будуть зберігатися локально або в «хмарі». Інформація про несанкціонований доступ також буде передаватися на центральний сервер компанії і потім, при підтвердженні факту крадіжки, - в правоохоронні органи.

Таким чином, поліція зможе прийняти оперативні заходи щодо встановлення особи злочинця. Відзначається, однак, що такий механізм є юридично недопрацьованим і знаходиться в «сірій» правової зоні.

«У зв'язку з цим малоймовірно, що корпорація реалізує технологію в призначених для користувача пристроях найближчим часом», - повідомляє Appleinsider.

Нинішні можливості операційної системи iOS на випадок втрати пристрою не припускають обліку біометричних даних. Система дозволяє виявити його місце розташування за умови авторизації власника в службі iCloud і наявності відповідної програми, віддалено заблокувати смартфон або планшет за допомогою пароля. Крім того, користувач може дистанційно видалити з пристрою всю інформацію, в тому числі банківські реквізити.

Нагадаємо, компанія Apple анонсувала презентацію нових айфонів 7 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук