Нардеп Артеменко заявив про заборону йому на в’їзд в Україну

Народний депутат Андрій Артеменко у зверненні на ім’я одного з народних депутатів заявив, що у зв’язку з примусовим припиненням його громадянства, а також ліквідацією в зв’язку з цим його паспорта громадянина України та закордонного паспорта, в базах Державної прикордонної служби вже є інформація про заборону йому на в’їзд в Україну.

У тексті документа, фотокопію якого опублікував сайт телеканалу «112 Україна», також йдеться про те, що 10 травня Артеменко отримав відповідь від Державної міграційної служби (ДМС), в якій йдеться, що 21 квітня ДМС отримала звернення генерального прокурора, і того ж дня було підготовлено та скеровано на розгляд комісії подання про позбавлення громадянства. Воно було розглянуто на засіданні комісії 25 квітня 2017 року.

Участь 16 членів комісії на засіданні 25 квітня офіційно підтверджено лише відповіддю ДМС і заступника голови СБУ Михайла Глуговського, в якій йдеться, що рішення ухвалено членами комісії одноголосно, йдеться в тексті листа. «Водночас окремими членами комісії надано відповіді, з яких видно, що комісія не розглядала питання щодо втрати мною громадянства України», – наголосив Артеменко і зазначив, що «прикро спостерігати явне викривлення обставин і проголошення завідомо неправдивої інформації з боку вищих посадових осіб, наділених владою».

Крім того, в тексті звернення Артеменко уточнив, що анулював свій паспорт громадянина Канади ще у вересні 2014 року.

При цьому у фотокопіях обрізне ім’я депутата, якому адресувалося звернення, а телеканал його імені не повідомив.

Як відомо, Державна міграційна служба підтвердила і вважає законним припинення президентом Петром Порошенком українського громадянства народного депутата Верховної Ради Андрія Артеменка.

Сам Артеменко назвав необґрунтованим можливе позбавлення його громадянства України і заявив, що оскаржить його в разі підтвердження інформації. Підставою для цього стала наявність у депутата канадського паспорта.

Артеменко опинився в центрі уваги ЗМІ після того, як американська газета The New York Times повідомила про те, що народний депутат з фракції Радикальної партії Андрій Артеменко розробив концепцію укладення миру між Україною і Росією та зняття санкцій з Москви і передав її раднику президента США Дональда Трампа Майклу Флінну незадовго до його відставки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук