Арт-терапію та фотосесію влаштували у Львові для дружин загиблих бійців АТО

Головні новини Львова 24.06Ірина Ващишин, 24 червня 2016, 20:47 1004 0
дивіться також

У Львові зібратися жінкам загиблих воїнів АТО запропонували фахівці Центру послуг для учасників бойових дій. Таку зустріч влаштували вперше. Але формат спілкування обрали неочікуваний: за горнятком кави створювали яскраві малюнки, робили зачіски та макіяж і навіть мали фотосесію.

Світлини для жінок зробив професійний фотограф. Ще недавно він і сам воював в АТО. Тому відгукнувся на пропозицію радо.

«Мені сподобалась сама ситуація – нормальні позитивні люди. Хоча в них насправді була не фотосесія, а такий собі клуб психологічної релаксації. Вони розслабились – от і плюс від такого заходу», – наголосив фотограф Юрій.

Безкоштовно прийняти жінок погодився один із затишних заміських ресторанів. Вони не просто ділились своїми переживаннями, а й набрались водночас позитиву від спілкування. Наскільки це важливо, організатор Анна Кратко відчула як ніхто – бо свого чоловіка теж втратила на сході.

«Де найкраще жінці? Найкраще жінці в перукарні. Що найбільше любить жінка? Гарні фотографії. Нам тут провели також невеличкі вправи для релаксу, арт-терапію. А потім ми взялися до найприємнішого: чаювання, кавування, пліток, а ще створювали зачіски і мейкап», – розповіла інспектор Центру послуг для учасників бойових дій Анна Кратко.

Арт-терапія та емоції на папері допомогли учасницям розкритись. Тема малюнків, які вони створювали, – жіночність.

«Вони виявляли тут свої емоції, свої переживання стосовно теми жіночності. І як бачимо, дуже багато є емоцій, почуттів у дівчат, дуже яскраві і барвисті їхні рисунки», – прокоментувала психолог Центру послуг для учасників бойових дій Юлія Кунта.

«Настільки багато тих позитивних емоцій ми отримали і від спілкування, і просто від проведеного разом часу – це неможливо передати», – поділилась учасниця зустрічі Леся Сива.

«І тішить те, що є люди, які хочуть нас об’єднати. Шкода, що ми цього швидше не зробили», – додала ще одна учасниця Ірина Гурняк.

Такі незвичні зустрічі замість традиційних урочистостей сім’ям бійців АТО просто необхідні –  переконані в Центрі послуг для учасників бойових дій.

«Для них ці свята і ці збори, де вони оплакують свою трагедію, теж важливі. Але їм потрібно і для себе мати час. Бо якщо вони будуть мати час для себе, відповідно зможуть допомагати іншим і своїм сім’ям», – пояснила психолог Юлія Кунта.

А дівчата тим часом домовились – наступна вечірка у них клубна. Бо всі разом створюють свій жіночий клуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук