Аудит Міноборони виявив неефективне використання понад 600 млн грн

Майже половина витрачених коштів пішла на оплату квартир, які за фактом не були готові для проживання

Аудит у Міноборони виявив неефективне розпорядження бюджетними коштами у 2018 році. Про це йдеться у роз'ясненні Рахункової палати.

Перевірялося використання коштів за бюджетною програмою «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України», головним розпорядником якої є Міністерство оборони України.

Обсяг перевірених коштів – 1 млрд 438,3 млн грн. Обсяг неефективного управління й використання бюджетних коштів – понад 600 млн грн.

Зазначається, що 348,7 млн грн витратили на оплату квартир, які на папері були готові до заселення, а за фактом не були готові для проживання; 165,4 млн грн направили у незавершене житлове будівництво; 78,4 млн грн використали на оплату квартир, потреби у яких не існувало; 8,9 млн грн – оплата готових для заселення квартир, яких не отримали; 6,4 млн грн виплатили як компенсацію за неотримане житло військовослужбовцям ГУР, які передбачено окремим кошторисом; 1,5 млн грн – оплата інфляційних та судових витрат.

Відсоток неефективного управління та використання коштів у загальній сумі перевірених коштів розпорядника бюджетних коштів – 42% . Серед інших неефективних користувачів державних коштів МОЗ, Генпрокуратура, Мінінфраструктури та Держслужба у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук