Авдіївський «коксохім» вчергове обстріляли: підприємство зазнало серйозних руйнувань

ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод» (АКХЗ, Донецька обл.), що входить до групи «Метінвест», зазнало мінометного обстрілу у вівторок, унаслідок якого були поранені співробітниця підприємства і працівник підрядної організації, а інфраструктура заводу зазнала значних пошкоджень.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в середу, поранених доправлено до заводської медико-санітарної частини, загрози їхньому життю немає, також здійснюється оцінка завданих збитків.

При цьому уточнюється, що у вівторок з самого ранку на території АКХЗ здійснювався прицільний вогонь. Снаряди влучили у рампу коксового цеху №2, зачепило смолоперегонний цех і цех фталевого ангідриду. Пошкоджені комунікації, будівлі і споруди. Основне технологічне обладнання не постраждало.

Прес-служба наголошує, що це вже другий потужний артилерійський обстріл АКХЗ за останні кілька днів. Так, 1 листопада на територію заводу впали шість снарядів.

Значної шкоди завдано залізничному полотну, що ускладнює нормальну роботу підприємства.

«Територія Авдіївського КХЗ постійно зазнає артилерійських і мінометних обстрілів. Завдяки злагодженим діям колективу нам вдається своєчасно виявляти та усувати пошкодження. Цього разу є поранені. Також серйозний удар припав на паропровід, завдяки якому забезпечується теплом 35-тисячна Авдіївка», - констатував генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов, якого цитує прес-служба.

Авдіївський КХЗ - найбільше в Європі коксохімічне підприємство. АКХЗ входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук