Азаров доводив євродепутатам, що в Україні немає політв’язнів

СвітВолодимир Балита, 18 червня 20126480
Азаров доводив євродепутатам, що в Україні немає політв’язнів
фото DW
Вернер Шульц

Під час зустрічі з депутатами Європейського парламенту Микола Азаров намагався довести, що в Україні немає політв’язнів. Про це в інтерв’ю Die Welt заявив німецький євродепутат Вернер Шульц.

За словами Шульца, на наступний день після плакатної акції євродепутатів на стадіоні у Харкові, його та Ребеку Хармс запросили на зустріч до Миколи Азарова. 

«Це було дуже неоднозначне обговорення. Прем'єр-міністр Микола Азаров намагався розвіяти враження, що опозиція в Україні сидить у в'язниці в якості політв'язнів. За його словами, всі звинувачення на адресу потерпілих політиків відповідають кримінально-процесуальному кодексу, що просто не відповідає дійсності, та було спростовано звітом досвідченого данського прокурора Мікаеля Люнгбо, який  слідкує за процесом від імені Данського Гельсінського комітету», - прокоментував Шульц  зустріч з Азаровим.

«Президент (Янукович - ред.) використовує судову систему в боротьбі з його політичними противниками. З іншого боку, у мене було відчуття, що уряд шукає шляхи виходу з цієї ситуації. Найзручнішим для Януковича було б, якби Тимошенко попросила про помилування і визнала свою провину. Але вона цього не зробить. Навіть лежачи на лікарняному ліжку морально вона не зламалась», - вважає євродепутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук