Азербайджанське телебачення зняло ролик про Львів

СуспільствоОрися Шиян, 17 серпня 201515730
Азербайджанське телебачення зняло ролик про Львів

У серпні на Львівщині гостювала знімальна група незалежної телерадіокомпанії із Азербайджану «Азад  Азербайджан» («ATV»).

Знімальна група «ATV» відвідала туристичні об’єкти Львівщини та Кракова, яке є містом-партнером Львова, повідомила прес-служба міської ради.

Про їхній приїзд до Львова домовилися ще під час участі львівської делегації на міжнародній туристичній виставці AITF у квітні 2015 року, яка проходила у Баку.

У Львові творча група телепрограми «Турне» ТРК «Азад Азербайджан» ознайомилась з пам’ятками архітектурної, культурної, кулінарної спадщини Львова. Особливо гостей з Азербайджану вразив новаторський підхід туристичного бізнесу Львова в оформленні закладів харчування та розваг. Журналісти програми «Турне» відзняли процес приготування та подачі страв та напоїв галицької кухні.

На Львівщині журналісти з Азербайджану відвідали бальнеологічні курорти у Трускавці, Східниці та Волосянці та державний історико-культурний заповідник «Тустань».

Львівська міська рада активно працює над популяризацією регіонів Львова у проекті «Львів плюс». Протягом останніх років ведуться перемовини з представниками влади та туристичного бізнесу Львова, Трускавця, Східниці.  Для туристів з Азербайджану хочуть сформувати спільний відпочинок на курортах Трускавця і Східниці, з кількаденним туром до Львова та з можливістю відвідати міста Європи.

У програмі «Турне» на азербайджанському телеканалі «ATV» упродовж осені транслюватимуть відзняті ролики про туристичні принади Львова та області. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук