Балога хоче звити родинне гніздо в Палаці графа Шенборна, - заява

9 липня 20095143

"Клан Балог, який контролює Закарпатську обласну раду, і в подальшому допомагає рейдерським атакам по захопленню майна, що належить Федерації профспілок України, в першу чергу, - цілісного майнового комплексу санаторію "Карпати", на території якого, розташований замок Палац графа Шенборна", - йдеться у заяві "Народної самооборони".

"Пам'ятник архітектури ХІХ ст. Палац графа Шенборна є унікальним архітектурним замислом найкращих європейських майстрів і є одним із найкрасивіших серед замків Східної Європи. З 1945 року замок було реорганізовано у будинок відпочинку, а в 1958 році на його базі був відкритий перший в Україні кліматологічний санаторій, який спеціалізується на лікуванні серцево-судинних захворювань, захворювань органів травлення та опорно-рухового апарату. Санаторій розрахований на 486 чоловік та кожного року оздоровлює понад дев'ять тисяч відпочиваючих.

Незважаючи на незаконне рішення Закарпатської обласної ради, яке підтвердило рішення Господарського суду м. Києва, Закарпатською обласною радою приймається нове рішення "Про внесення змін до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст областей" за № 575 яким було вирішено внести об'єкт нерухомого майна-комплекс будівель Палацу графа Шенборна до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст.

На підставі цього рішення Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, виконавчий комітет Чинадіївської селищної ради видане Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, а ТОВ "Мукачівське районне бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки" зареєстроване на праві спільної власності за територіальної громадою сіл, селищ, міст Закарпатської області.

Отримавши відсіч від громадськості України і Верховної Ради України у намаганні незаконно заволодіти замком "Паланок", клан Балог переключився на заволодіння Палацу графа Шенборна, щоб розмістити там своє родове помістя.

Дикуни, яких зняли зі смереки, за рахунок майна профспілок України хочуть перетворитися на шляхту.

Виходячи з того, що нависла загроза втрати цінних історичних об’єктів, історичної спадщини України, Закарпатська обласна організація Громадянського Руху "Народна Самооборона" звертається до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Міністерства культури і туризму України, громадськості України та політичних партій, захистити історичні надбання України від рук клану Балог", - зазначено у заяві "Народної самооборони".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук