Після серії крадіжок у львівських школах батьки вимагають посилити охорону

Головні новини Львова 21.02Віталій Кубліков, 21 лютого 2018, 18:45 0

У ніч на середу, 21 лютого, злодії «почистили» школу №69 на Новому Львові. Невідомі вдерлись до початкових класів на першому поверсі просто підваживши металопластикові вікна. Винесли мультимедійну техніку, яку власним коштом минулоріч купували батьки.

«Зайшла зранку в клас, висіли дроти з дошки. Великого телевізора не було. Моя тумбочка була відкрита, речі валялись. Журнал був відкритий і ноутбука теж не стало», – таку картину застала вчитель початкових класів у середу зранку Олена Поритко.

Олена Володимирівна каже, що ноутбука також не стало після нічного візиту непроханих гостей. Усю мультимедійну техніку придбали батьки на початку навчального року. Адже першачки навчаються за програмою «інтелект», яка вимагає медіапомічників.

«Ми сьогодні як без рук. Ми танцюємо, ми співаємо. І усне, і письмове тільки з телевізором. Тому нам сьогодні дуже важко», – нарікає вчитель початкових класів Олена Поритко.

Від великої плазми на стіні лишився тільки гак і в сусідньому класі. Тут також похазяйнували крадії. Але до комп'ютера не дістались.

«Залишився ноутбук, можна сказати у надійному захованому місці. Зірвали замок у вчительському столі, де він теж міг знаходитись. Але на той час його там не було», – розповіла вчитель початкових класів Христина Мишаніна.

Нічого святого, обурюються батьки. На те, що поліція знайде техніку – сподіватись марно. Переконані: після цього випадку треба посилювати охорону.

«Ясно, що зараз в нас буде стояти питання нової техніки. Зрозуміло, що ми будемо виходити з цієї ситуації. Я думаю, що це має бути вирішено на рівні міста», – розповіла журналістам мама учня першого класу Олена Устиянич.

В школі є тільки одна камера відеоспостереження. Вона встановлена на вході. Директор розповідає, що у них є денна охорона, яку також оплачують батьки, вночі ж чергують штатні вахтери.

«Звичайно, що це мали бути ґрати, але це величезні кошти, і невідомо звідки їх взяти, так само і відеоспостереження. Воно необхідне. В нас лише на вході відеоспостереження, і це дарунок одного батька першокласника», – зазначила у коментарі Zaxid.net директор школи №69 Наталія Ништа.

Від завтра у цій школі і до кінця тижня – карантин. Тож аби злодії не мали спокуси залізти сюди знову, усю техніку батьки з адміністрацією вирішили тимчасово заховати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук