«Батьківщина» та «Опозиційний блок» стали найрейтинговішими партіями серед українців

СуспільствоН.Т., 15 квітня 20160

У випадку дострокових парламентських виборів найбільше українців проголосувало б за партію Юлії Тимошенко. Як показують результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», за ВО «Батьківщина» готові віддати голоси 13% респондентів.

Ще по 11% опитаних готові проголосувати за «Самопоміч», «Опозиційний блок» та «Блок Петра Порошенка "Солідарність"».

Однак, якщо б у таких виборах брала участь гіпотетична «партія Саакашвілі», то результати голосування були б трішки іншими. У такому випадку за «Батьківщину» проголосували б ті ж самі 13%, за «Опозиційним блоком» залишилися б 11% голосів, а «партія Саакашвілі» та «Самопоміч» отримали б по 10%.

Виборчий бар'єр у випадку дострокових виборів також подолали б «Блок Петра Порошенка» (9%) та «Радикальна партія» (7%). Якщо у бюлетені не буде «партії Саакашвілі», то шанс потрапити до парламенту отримає і «Свобода» (5%).

Зазначимо, що 27% респондентів відповіли соціологам, що не голосували б на дострокових парламентських виборах, а ще 16% заявили, що їм важко відповісти на це питання.

Згідно попереднього дослідження соціологічної групи «Рейтинг», опублікованому у лютому 2016 р., рейтинг партій виглядав таким чином: «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (16%), «Опозиційний блок» (14%), «Самопоміч» (14%), «Батьківщина» (13%), «Свобода» (8%), «Радикальна партія» (7%), та «УКРОП» (5%).

P.S. Під час дослідження соціологічної групи «Рейтинг» опитано 2 400 жителів України віком 18 років і старше. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і величиною населеного пункту. Допустима похибка дослідження не перевищує 2%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук