Правильне місто
Суспільство

Правильне місто

Як львів’яни оцінюють Львів

АК, 31 березня 2016 1924 0
фото ZAXID.NET

Львів виявився єдиним містом в Україні, більшість мешканців якого вважають, що місто розвивається у правильному напрямку.

56% львів’ян вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку. Натомість менше чверті мешканців Львова (23%) переконані зворотному – місто розвивається неправильно. Це найвищі показники оптимізму і песимізму відповідно стосовно серед мешканців українських міст.

Такі результати масштабного опитування мешканців усіх обласних центрів України, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту (США).

Окрім Львова, лише у шести містах – Вінниці, Івано-Франківську, Луцьку, Тернополі, Хмельницькому та Харкові – частка оптимістів перевищує частку песимістів. Натомість мешканці решти 17 міст ( в тому числі Києва, Одеси, Дніпропетровська) схильні вважати, що справи у їхньому місті йдуть у неправильному напрямку.

Цікаво, що львів’яни демонструють стабільно високий рівень підтримки розвитку міста – рік тому оптимістів було 53%, зараз 56%. Проте мешканці інших міст демонструють значно вищу динаміку зміни ставлення до розвитку власного міста. Наприклад, серед франківчан частка тих, хто вважає правильним напрямок розвитку міста, за останній рік зросла з 34% до 49%.

Значно більше оптимістів стало у Луцьку , Вінниці та Харкові. Краще почали оцінювати свої перспективи мешканці Тернополя,  Хмельницького, Ужгорода, Одеси, Житомира.

Найбільше розчарування у напрямку розвитку свого міста за минулий рік продемонстрували мешканці Сум, де частка оптимістів скоротилася з 28% до 17%, а також Чернівців (38%/31%), Черкас (31%/22%), Запоріжжя ( 22%/15%), Кіровограду (19%/12%).

Мешканці усіх без винятку українських міст схильні ними пишатися, але львів’яни і тут виявились очікувано першими – 73% «однозначно пишаються» Львовом, ще 22% «дещо пишаються».

У ході дослідження 20 січня – 8 лютого 2016 р. були опитані мешканці 24 міст України (по 800 у кожному місті); загалом було опитано 17600 респондентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук