Без компромісів!

Василь Расевич, 21 лютого 2014155616

Вчорашня кривава драма остаточно поставила крапку на можливості порозуміння з Віктором Януковичем та його міністрами. Псевдоліберальні розмірковування про легітимність його обрання та про масову підтримку президента на Півдні і Сході й відповідно погрози розколом країни, взагалі недопустимі. Президент і уряд втратили свою легітимність, віддавши наказ втопити Україну в крові.

Вчорашні й сьогоднішні переговори з людиною, котра відповідальна за попрання Конституції України, узурпацію влади і кривавий розстріл мирних людей допустимі лише як тимчасовий маневр з боку опозиції до моменту прийняття у Верховній Раді ухвали про повернення до Конституції 2004 року. Після повернення повноважень Верховній Раді має одразу розпочатися процес імпічменту президента Януковича.

Для уникнення правового колапсу в Україні, Верховна Рада має взяти на себе усі повноваження легітимної влади. Так само в областях такі повноваження мають перейти до обласних рад. Не треба боятися нелояльних до Києва рад Криму, Півдня і Сходу України. Надання повноважень радам зробить їх більш відповідальними за свої дії, бо ніхто собі не ворог. Зміни у владному центрі також дисциплінують обласні ради. Обласні ради мають взяти на себе відповідальність за збереження спокою та  стабільності у своїх регіонах.  Вони мають створити паралельну до існуючої (теперішню просто скасувати) вертикаль виконавчої влади.

Особлива роль має бути відведена обраним, а не призначеним Януковичем керівникам. Такими в Україні є міські голови та сформовані радами міськвиконкоми.

Верховна Рада має відправити у відставку чинний український уряд і обрати тимчасовий кабінет перехідного періоду. Першими кроками для відновлення конституційного ладу в Україні мають стати негайні арешти міністра внутрішніх справ України, командувача внутрішніх військ, голови СБУ, генерального прокурора України і всіх високопосадовців, хто віддавав і виконував злочинні накази.

Наступними діями має стати повне переформатування системи МВС та органів прокуратури. У громадян України органи внутрішніх справ повністю і безповоротно втратили довіру. Оптимізація і скорочення штату СБУ. Створити люстраційні комісії для міліції, прокурорів і суддів.

Призначити нового керівника Збройних сил України.

Взяти під контроль аеропорти і не дозволити вивезти з України награбовані цінності. Дипломатам із українського МЗС, які відкрито виступили проти режиму Януковича, розпочати співпрацю із іноземними представництвами в Україні для того, щоб не допустити втечі злочинців з України та вивезення ними матеріальних цінностей.

А далі: ніяких переговорів і особливо компромісів зі злочинцями! Зло має бути обов'язково покараним!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 16

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук