Без опалення у Львові залишається 55 будинків, які обслуговує «Львівтеплоенерго»

10 жовтня у місті розпочався опалювальний сезон

СуспільствоОльга Гринько, 11 жовтня 20177101
Тепло не отримують 55 будинків, які обслуговує «Львівтеплоенерго»

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу опалення приблизно до 97% споживачів. Найбільше без тепла будинків у Сихівському районі міста. Без опалення 30 будинків району. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Як повідомили у підприємстві, станом на ранок середи, 11 жовтня, відновлено подачу опалення до 1569 житлових будинків із 1624. Це 96,6% від загальної кількості. Без опалення залишається 55 будинків, які знаходяться на обслуговуванні підприємства. Причини відсутності теплопостачання в будинках: відмова споживача, відсутність акту готовності, прориви у внутрішньобудинковій системі, ремонтні роботи у внутрішньобудинковій системі та на об’єктах теплопостачання.

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» відновило подачу опалення до усіх споживачів Залізничного району.

У Галицькому районі без опалення 3 будинки. Тепло отримують 68 із 71 будинку. У Личаківському районі із 200 будинків опалення отримує 193 споживачі, без опалення мешканці 3 будинків. У Сихівському районі із 583 будинків опалення отримує 550 споживачів. У Франківському районі із 413 будинків опалення отримує 409 споживачів. Без опалення 4 будинки. У Шевченківському районі із 346 будинків опалення отримує 338 споживачів. Без опалення 8 будинків.

Як повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго», у Залізничному районі опалення відновлено до усіх споживачів підприємства – це 525 будинків. Однак 101 будинок, серед яких ЖБК, ОСББ та відомчі будинки тимчасово відмовилися приймати тепло.

«Входження в опалювальний сезон відбулося спокійно, без жодних проблемних моментів. Завдяки планомірній, щорічній роботі з ремонту і модернізації об’єктів теплопостачання, за один день нам вдалося забезпечити подачу опалення до усіх споживачів», – розповіли тепловики.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження міського голови Львова з 3 жовтня розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ, а з 10 жовтня розпочався опалювальний сезон для населення та інших споживачів.

В опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук