Біатлоніст із Тернополя ввійшов до десятки кращих під час гонки переслідування

Спорт24 січня 20156400
фото ФБУ

Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував дев'ятим під час гонки переслідування у рамках VI етапу Кубка світу, який наразі триває в італійському Антхольці.

Українець стартував під 13-им номером у гонці і впродовж старту зробив два промахи. З останнього стрільбища Дмитро Підручний вирушив на 13-ій позиці і за останнє коло зумів піднятися до кращої десятки сьогоднішнього старту.

Переможцем гонки став німець Сімон Шемпп, срібло завоював австрієць Сімон Едер і бронза дісталася росіянину Євгєнію Гаранічу.

23-річний Дмитро Підручний родом із Тернополя. Наразі кращим результатом біатлоніста є 6 місце під час спринту етапу Кубка світу у Гохфільцені. За національну збірну України з біатлону Дмитро Підручний виступає з 2012 року.