Біг-Бен перейменують на башту Єлизавети

СвітМарта Кривецька, 26 червня 201211303

Східну вежу Вестмінстерського палацу, де засідає парламент Великобританії, перейменують у башту Єлизавети. Антимонархічна група «Республіка» піддала критиці це рішення, назвавши його «безглуздим і вкрай недоцільним».

Британський парламент вирішив, що на честь діамантового ювілею царювання королеви Єлизавети II вежа, в якій розміщуються знаменитий годинник Біг-Бен, буде перейменована в башту Єлизавети.

Таким чином депутати підтримали ініціативу парламентської групи, яка запропонувала поміняти назву 96-метрової вежі, яка зараз офіційно іменується Часовою вежею. Всупереч поширеній думці, Біг-Бен — це неофіційна назва не самої вежі, а величезного дзвони, який відбиває час.

40 членів палати громад висунули пропозицію перейменувати східну вежу Вестмінстерського палацу, де засідає парламент Великобританії, в башту Єлизавети.

Офіційний лист на підтримку цієї пропозиції розіслав членам палати громад консерватор Тобіас Еллвуд.

«Присвята такого відомого всьому світу історичного пам'ятника королеві є винятковою за своїм значенням, і я радий, що більшість членів парламенту згодні з тим, що королева заслуговує такої честі», — заявив Еллвуд.

Ініціативу Еллвуд підтримали лідери усіх трьох основних партій і більш ніж половини членів палати громад.

Антимонархічна група «Республіка» тим часом піддала це рішення критиці, назвавши його «безглуздим і вкрай недоцільним, враховуючи той факт, що вежа, яку пропонується перейменувати, є символом нашого демократичного парламенту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук