Більше ніяких таксі, адже є Uber

Суспільствореклама, 31 травня 201710502
Більше ніяких таксі, адже є Uber
Uber

Існує стереотип про те, що підвищення комфорту та безпеки поїздок обов’язково супроводжується зростанням їх вартості. Можливо, так відбувається у випадку звичайних таксі, але з Uber – все навпаки. Недарма цей сервіс замовлення автомобілів стрімко завоював прихильність мільйонів користувачів у більш ніж 500 містах світу. А все тому, що Uber – це не тільки доступність поїздок. Це – мобільність, прозорість, комфорт та інноваційність. Замовляючи автомобіль з водієм, користувач Uber може бути впевненим у чудовому сервісі за мінімальними тарифами.

ДОСТУПНІСТЬ
До прикладу, зараз мінімальна вартість поїздки становить лише 25 гривень, а вартість за кілометр – всього 5. Подорож з центру Львова до Залізничного вокзалу з Uber обійдеться у 30-ть гривень, щоб доїхати в King Cross Leopolis, можна вкластися в суму до 60-ти гривень. Доступність лишається пріоритетом для Uber, тому компанія ретельно формує цінову політику, забезпечуючи чи не найнижчі тарифи на пересування містом.

КОМФОРТ
Низька ціна – високий комфорт. Партнерами Uber є водії виключно з автомобілями комфорт-класу. Більше того, вітається підтримка чистоти та належного технічного стану свого транспортного засобу, ввічливість. В іншому випадку – ризикують втратити співпрацю з Uber. Адже сервіс пропонує одну з найефективніших методик контролю за якістю послуг – рейтинги, побудовані на основі feedback від пасажирів. Люди самостійно можуть ставити оцінку тому чи іншому водієві, забезпечуючи його позицію у рейтингу. Перевага такої системи ще й у тому, що вона стимулює водіїв покращувати рівень сервісу, аби залишатися у ТОПі та отримувати більше замовлень.

БЕЗПЕКА
Така система оцінювання дає змогу звести до мінімуму ризики під час поїздок. До того ж, високий рівень безпеки досягається і додатковими заходами при відборі водіїв. Партнерами Uber можуть бути виключно юридичні особи та індивідуальні підприємці, які надають ряд документів та інформацію про себе. До того ж, мобільний додаток Uber дозволяє відстежити маршрут в режимі реального часу і, за необхідності, поділитися ним з друзями або рідними.

ЗРУЧНІСТЬ
Поїздки без обмежень забезпечуються легкістю в користуванні додатком – Uber дає можливість дізнатися наперед вартість обраного маршруту, розраховуватися карткою або готівкою і отримати автомобіль за викликом у будь-яку точку міста протягом 5-ти хвилин.

ВИГОДА
Система знижок та промоакції зробить пересування з Uber ще приємнішим та вигіднішим. Вже зараз за реєстрацію в Uber нові користувачі можуть отримати безкоштовну поїздку в KingCrossLeopolis на суму 50 гривень. А ще мають нагоду подарувати промокод друзям, і коли ті скористаються подарунком – отримати безкоштовну поїздку.

Ці та інші плюси доводять: Uber ідеально підходить для урбанізованого простору. Швидкість, доступність і комфорт відкривають нові можливості для подорожей у ритмі сучасного життя і роблять якісний сервіс ближчим до кожного – у будь-який час, в будь-якій точці світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук