Більше запитань, ніж відповідей

Про події на Драгобраті

БлогиВіктор Балога , 13 січня 2016 183
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Інші блоги автора

Стосовно подій на Драгобраті можу сказати наступне. В цій історії я нікому не адвокат. Я не є очевидцем тих подій, а отже не знаю, на чиєму боці правда.

Але є речі, через які виникає більше запитань, ніж відповідей. А саме:

1. Чому, коли за декілька кілометрів від Закарпаття, на території Словаччини розбивається контрабандний гелікоптер з нелегалами на борту і гинуть люди – це цікавить владу менше, ніж бійки, яких на Закарпатті по селах щодня десятками?

2. Щоб зрозуміти, чия версія більш правдоподібна, хотілося б бачити відео з камер спостереження «Хати Магната». Чомусь після бійні 11 липня в Мукачеві оперативне відео з’явилося у відкритому доступі за лічені години. Зараз всім розповідають, що записи з Драгобрату - це матеріали кримінальної справи і тому вони не підлягають оприлюдненню. За такою логікою, народного депутата Мустафу Найема потрібно притягнути до відповідальності за оприлюднення оперативного відео. Або все ж таки оприлюднити дані з камер відеоспостереження, з огляду на значний суспільний резонанс.

3. Влада постійно повторює, що наших європейських сусідів шокує така поведінка «Правого Сектору». Напевно так воно і є. Але це ще питання, що шокує їх більше – бійки біля їхніх кордонів, чи нічне судилище над бійцями «Правого Сектору», до яких раз-по-раз приїздить швидка? Чи може європейців більше шокує нічна стрілянина в «зеленці» за лічені метри від кордонів Євросоюзу?

4. Судячи з зовнішнього вигляду підсудних, їм нанесено досить серйозні тілесні ушкодження. Вони не могли заподіяти їх собі самі. Це справа чиїхось рук і хотілося б дізнатися, хто є іншими фігурантами цієї бійки, і чому їх так само не притягають до відповідальності.

5. Дивує також і те, наскільки безпристрасна влада у намаганні розслідувати п’яну бійку на гірськолижному курорті, і наскільки влада байдужа до стрілянини на Житомирській кондитерській фабриці. Адже щоб перевершити розбірки в Житомирі, потрібно 20 таких «Правих Секторів».

Це те, через що виникає багато запитань до подій на Драгобраті, а висновки нехай кожен робить собі сам. Я ж впевнений в іншому – справедливого слідства у цій справі не буде. І це факт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук