Шлюб за розрахунком

Ця «дружба» і так закінчиться достроковими виборами

БлогиВіктор Балога , 26 січня 2016 244 1
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Те, що зараз відбувається в парламенті, в коаліції, в стосунках між Банковою і Грушевського найбільше нагадує шлюб за розрахунком, у якому кожен з подружжя думає як зробити гірше іншому. При цьому за станом будинку, в якому вони живуть, ніхто не стежить, а дітьми – не цікавляться. В результаті, житло в аварійному стані, а діти – волоцюги і наркомани.

Так само і в державі. Гривня знецінюється, люди бідніють, економіка рушиться, війна не закінчена, злочинність зростає, а Президент з прем’єр-міністром думають як один одному організувати проблеми.

Виявляється, весь цей конституційний пінг-понг з референдумом потрібен не для того, щоб вирішити питання Донбасу на більш вигідних для України умовах, а щоб підняти ставки в торгах за пару посад в уряді. Шановні, ну де якийсь міністр, той же Демчишин, а де Україна? Хіба квота на віце-прем’єра – важливіше, ніж курс долара на найближчий рік?

Ви ж розумієте, що розмова йде не про те, що робити з економікою, як припинити війну, як вирівняти наше становище в зовнішній політиці, а про те, яку посаду дати Ляшку. Чим задобрити «Волю народу», щоб вони і далі сиділи на підстраховці? Кому віддати посаду віце-прем’єра? Що робити з «Самопоміччю» і т.д.?

Ну, припустимо, домовляться БПП з НФ. Повернуть, наприклад, в коаліцію Ляшка. Але точка неповернення уже пройдена. БПП і НФ наговорили один одному стільки, що зараз у Банкової кращі комунікації з Кремлем, ніж з Грушевського. А на Грушевського краще знаходять спільну мову з деякими олігархами, ніж з людьми Президента. Тому, навіть якщо вони зараз домовляться, то не на довго. На місяць, максимум - два. Пройде час і старі проблеми повернуться. І так до безкінечності. За цей період Україна втрачатиме більше і більше, бо вони ж не будуть займатися реформами, коли весь час іде на війну з «партнером по коаліції».

Ця «дружба» і так закінчиться достроковими виборами. Питання лише в тому, коли вони пройдуть і відповідно – скільки часу ми втратимо. Тому, найкращий варіант зараз – не включати «атвєтки», не шукати союзників у війні один з одним, бо кінець буде таким самим, ніж якщо всього цього не робити.

Шановні, не ламайте країну! Оголошуйте уже зараз, що у вас немає коаліції, ми всі підемо на дострокові вибори і буде у нас новий уряд і нова коаліція. І тоді у нас з’явиться хоча б якийсь шанс на те, що наш будинок вистоїть, а діти почнуть жити нормальним життям. Або продовжуйте в тому ж дусі, але будьте готові, що жити тут більше не зможе ніхто, а втекти вам не дадуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук