Більшість росіян вважає, що Путіна обдурює оточення – соціологія

СвітЛюбко Петренко, 19 серпня 20158472
Більшість росіян вважає, що Путіна обдурює оточення – соціологія

Більшість росіян вважає, що багато проблем країни спричинені тим, що оточення російського президента Володимира Путіна не надає главі держави повної картини про ситуацію в країні. Такими є результати опитування Левада-центру, проведеного спеціально для порталу «Газета.Ru».

Загалом 56% росіян вважають, що оточення обдурює російського лідера. Так, відповідаючи на запитання про те, чи отримує Путін від свого оточення повну і достовірну інформацію, 42% опитаних заявили, що президент, на їхню думку, «отримує неповну і спотворену інформацію». 14% вважають, що від президента взагалі «приховують правду про становище в країні». Ще 13% вагалися з відповіддю на це питання. У тому, що Путін отримує повну і достовірну інформацію, впевнений 31% респондентів.

Цікавою є теж статистики ставлення росіян до звинувачень Путіна у «зловживаннях владою, які йому приписують супротивники». «Безсумнівно винен, про це свідчить безліч фактів, наведених в Інтернеті і вільних ЗМІ – так вважає сім відсотків респондентів (три роки тому таких було 16%). «Напевно так, як і всі високопоставлені чиновники, але я про це мало знаю, не стежу за цим» – відповіли 29% (32%). «Навіть якщо це й правда, важливіше те, що за нього країна стала жити краще – стверджує 31 відсоток (25%). «Що б не говорили, я не вірю в те, що Володимир Путін коли-небудь зловживав владою – відповіли 22% (16%). Не змогли відповісти 12 відсотків громадян.

Опитування проводилося 17 - 20 липня 2015 за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб віком 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом з даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук