47% українців допускають обмеження прав ромів та секс-меншин

Водночас близько 38% жителів країни переконані, що ромів та представників ЛГБТ не можна позбавити прав

Соціологи розповіли про ставлення пересічних українців до меншин

Жителі України здебільшого вважають, що права ромів, наркозалежних та представників сексуальних меншин слід обмежити тією чи іншою мірою. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані опитування фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, яке презентували 10 грудня.

Зазначається, що 12% опитаних переконані, що права ромів безумовно повинні бути обмежені, 35% вважають, що їхні права можуть бути обмежені за певних обставин, водночас 37% вірять, що обмежувати права ромів не можна.

Крім того, 21% українців вважає, що права геїв, лесбіянок, транссексуалів безумовно слід обмежити, 26% вважають, що їхні права можливо зменшити за певних обставин. 38% заявляють, що обмежувати права геїв, лесбіянок, транссексуалів не можна.

Також згідно з даними опитування 27% респондентів впевнені, що безумовно мають бути обмежені і права наркозалежних, 38% вважають, що їхні права можуть бути обмежені за певних обставин. Тільки 23% переконані, що обмежувати права наркозалежних не можна.

Повідомляється, що загальнонаціональне опитування проведене Центром інформації про права людини і Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в період з 11 по 24 липня 2018 року.

Загалом опитані 1 998 респондентів у всіх областях України та в Києві, без окупованих територій України. Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук