Благодійники заснували в УКУ 22 стипендії для талановитої молоді

Під час VII Благодійного вечора на підтримку Українського католицького університету (УКУ), що відбувся днями у Києві благодійники заснували 22 студентські стипендії. Загалом завдяки жертводавцям у стипендіальному фонді католицького університету на 2015-2016 навчальний рік закладено вже понад 900 тис. грн для талановитої молоді.

Про це повідомила ZAXID.NET директор з розвитку УКУ та координатор благодійних вечорів на підтримку навчального закладу Ольга Зарічинська.

«Наразі наш стипендіальний фонд вже нараховує понад 900 тис. грн, це різні типи стипендій. Це і стипендія на 64 тис. грн, яка покриватиме річне навчання, проживання та різноманітні витрати студентів. Також сюди входять річні стипендії на навчання в УКУ у сумі 32 тис. грн та семестрові стипендії на 16 тис. грн», - розповіла Ольга Зарічинська.

З її слів, серед благодійників, які пожертвували на стипендіальний фонд УКУ свої кошти, є голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Тарута, президент компанії «КМ Core» Євген Уткін та президент «Київстар» Петро Чернишов. Також від імені своїх медіаактивів три студентські стипендії в УКУ заснував генеральний директор телерадіокомпанії «Люкс» Роман Андрейко.

Зі слів Ольги Зарічинської, на Благодійному вечорі на підтримку УКУ також було закладено перші кошти у стипендіальний фонд для талановитої кримськотатарської молоді.

«Перша стипендія стала можливою завдяки співачці Джамалі, яка відмовилась від гонорару за виступ під час Благодійного вечора з тим, щоб ці гроші пішли у стипендіальний фонд для талановитих представників кримськотатарського народу. Також до цього фонду залучили кошти, які виручили з аукціону за лоти, які надали кримськотатарські митці», - повідомила директор з розвитку УКУ.

Наразі до УКУ ще не звертались охочі отримати цю стипендію, тому навчальний заклад планує максимально поширити інформацію про спеціальний фонд для кримських татар з тим, аби прохачі таки з’явились.

«Ми будемо поширювати інформацію через «Крим SOS», за допомогою нашого друга Мустафи Джемільова. Наразі ми маємо тільки одну таку стипендію, але на майбутнє є плани розвивати цю ідею», - повідомила Ольга Зарічинська.

Загалом під час VII Благодійного вечора на підтримку УКУ благодійники пожертвували понад 2 млн грн на розвиток навчального закладу: це загальна сума від продажу квитків, благодійного аукціону, окремих датків від жертводавців та спонсорів, а також заснованих стипендій.

Благодійний вечір відвідали понад 300 людей, серед яких були політики, новопризначені міністри, громадські діячі, дипломати та бізнесмени.

Під час традиційного щорічного аукціону було виставлено понад 80 картин та творів мистецтва багатьох українських митців, які в такий спосіб вирішили підтримати УКУ.

Окрім цього, відбулась лотерея, лоти для якої надали посольства Канади, Німеччини, Бельгії, Австрії, Італії, Литви, Лівану, Грузії, Польщі, провідний український дизайнер Лілія Пустовіт, видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та медіапартнер заходу – журнал «National Geographic Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук