Благоустрій мікрорайонів Івано-Франківська обійдеться комунальникам цього року в 3 млн грн
3 млн грн виділено з бюджету розвитку на облаштування прибудинкових територій Івано-Франківська. Комунальники за ці кошти ремонтуватимуть у мікрорайонах проїзди і тротуари, а також сформують так звані "заїзні кишені" для приватного транспорту біля житлових будинків.
Як повідомив ZAXID.NET начальник міського управління ЖКГ Петро Косюк, такий благоустрій буде здійснений вздовж вулиць Слави Стецько та Степана Бандери. "Як тільки буде погода, - розповів Петро Косюк, - комунальники розпочнуть впорядковувати території житлових кварталів вулиць Будівельників, Івасюка, Карпатської, Целевича, Тролейбусної. Нагадаємо".
Програма впорядкування прибудинкових територій з наступною передачею їх під опіку будинкових комітетів або ОСББ була запроваджена торік з ініціативи міської влади.