Бойовик розказав, скільки росіян воює за «ДНР»

Бойовик Бондо Доровских, який був у бригаді «Привид» Олексія Мозгового, стверджує, що за «ДНР» воює 20-30% росіян. Про це він сказав в інтерв’ю сайту «24».

«Росіян – відсотків 20-30. Більша частина – це місцеве населення. Я бачив відпускників. Але на них же не написано, що вони служать в якихось регулярних частинах. Вони в такій же звичайній формі», – зазначив бойовик.

Доровских також розповів, що бачив влітку поблизу Ростова колони техніки без номерів. Їх супроводжували російські військові.

«Коли я влітку минулого року під'їжджав до Ростова – були колони техніки без номерів. Їх бачив не тільки я, а й усі ростовці. Коли ми під'їхали на прикордонний перехід у Куйбишево (він якраз не працював, там пропускали тільки добровольців, тобто нас), буквально за 10-20 метрів від нього ці колони по п'ять, по десять машин заходили в Україну. Їх там не оглядали. По тих, хто їх супроводжував, вже було видно, що це не ополченці, а хтось трохи кращий. Напевно, російські війська», – розповів він.

За його словами, в танк сідали ті, хто раніше проходив строкову службу в армії - танкісти, механіки, водії, командири танків, стрілки, навідники.

«Це люди, які знали, що таке танк. Це були і росіяни, і українці», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук