<

У «ДНР» заявили про перехід на їхній бік генерал-майора ЗСУ

У «ДНР» заявили про перехід на їхній бік генерал-майора ЗСУ
Людина, що назвала себе генерал-майором ЗСУ Олександром Коломійцем

Військовий, який представився генерал-майором Олександром Коломійцем, який працював на високій посаді в міністерстві оборони, заявив 22 червня на прес-конференції в Донецьку про свій перехід на бік «Донецької народної республіки», повідомили сепаратистські сайти. Підтвердження цієї інформації з офіційних органів української влади немає.

«Я генерал-майор Збройних сил України Коломієць Олександр В'ячеславович, моя остання посада – помічник міністра оборони України, головний військовий аналітик», – сказав він.

За його словами, протягом 19 років він був обласним військовим комісаром Донецької області. «Буду працювати на благо Донецької народної республіки», – додав він. Коломієць також заявив, що змушений був вивезти сім'ю з Києва, побоюючись переслідування з боку української влади.

Обласним військовим комісаром Донецька у середині 2000-х справді працював геннерал-майор Олександр Коломієць, тоді ж таки він був депутатом обласної ради від Партії регіонів. у 2005 році в Міноборони заявляли про підозри у хабарництві Коломійця, однак так і не змогли провести перевірку з цього приводу, оскільки він через суд скасування перевірки.

Підтвердження чи спростування інформації про перехід Коломійця на сторону "ДНР" від міністерства оборони України наразі немає.

P.S. Як пояснив начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, насправді колишній генерал-майор ЗСУ Олександр Коломієць був звільнений з ЗСУ ще у 2008 році, а після того працював як цивільний в системі Міноборони, звідки його звільнили у 2012 році за некомпетентність. ЗМІ уже опублікували копію наказу про призначення Коломіця «секретарем Ради оборони ДНР», датованого квітнем 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук