«Генерал-перебіжчик» був звільнений з Міноборони ще три роки тому

Суспільство22 червня 201515831
«Генерал-перебіжчик» був звільнений з Міноборони ще три роки тому

Колишній генерал-майор ЗСУ Олександр Коломієць, про перехід якого «на сторону ДНР» повідомили інформаційні ресурси колаборантів,  був звільнений з ЗСУ ще у 2008 році, а після того працював як цивільний в системі Міноборони, звідки його звільнили у 2012 році за некомпетентність.

«Генерал-майор запасу Коломієць був звільнений з лав Збройних сил ще в 2008 році. У цей період він був керівником Донецького комісаріату. Близько 8 років. Після звільнення з ЗСУ, до 2012 року як цивільний працював у системі Міністерства оборони и був звільнений у серпні 2012 року», – заявив 22 червня начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, коментуючи інформацію про перехід Коломійця «на сторону ДНР».

За його словами, в Міноборони він був помічником міністра Дмитра Саламатіна, а потім начальником відділу аналізу інформації при Міноборони.

«Причина звільнення – його некомпетентність, він не тягнув посаду начальника відділу аналізу інформації. До того ж він часто, як приватна особа, їздив в Російську Федерацію. Військовослужбовці зобов'язані інформувати про такі візити, але він процедуру порушував. Це викликало до нього питання у військової контррозвідки, було ініційовано відсторонення, а з часом його звільнили», – розповів УП Владислав Селезньов.

Як з’ясували журналісти, сьогоднішні гучні заяви Коломійця у Донецьку про «перехід на сторону» ДНР – не більше ніж фікція. Насправді, він був призначений лідером донецьких колабораціоністів Олександром Захарченком «секретарем Ради оборони ДНР» ще у квітні 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук